Jesteśmy bezpośrednim importerem mebli stylowych z USA

URBAN sp. z o.o. należy do grona największych w Europie importerów mebli amerykańskich. Nasza oferta oparta jest głównie na produktach renomowanej firmy ASHLEY FURNITURE, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na Europę Środkową.

Meble stylowe – piękno, które nie przemija…

Z przyjemnością pomożemy Państwu w urządzeniu wyjątkowego domu. Proponujemy meble stylowe, które zachwycają wyglądem i komfortem użytkowania. Wśród nich: stylowe komplety wypoczynkowe, meble klasyczne do salonu oraz meble amerykańskie do sypialni i jadalni. Posiadamy także eleganckie meble do biura, gabinetu i szeroką gamę ekskluzywnych dodatków. Miłośnicy wyszukanych wnętrz znajdą u nas stylowe lampy podłogowe i stołowe, komody, lustra, obrazy i wiele innych dekoracji. Oferujemy meble i dodatki z najwyższej półki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Komfortowe i bezpieczne meble klasyczne.

Nasze meble odzwierciedlają najnowsze trendy i technologie. Łączą funkcjonalność z wyrafinowanym pięknem. Przemyślane konstrukcje służą wygodzie, a dopracowane detale zachwycają urokiem. Pragniemy także podkreślić, że meble stylowe, które oferujemy wykonane są ze szlachetnych materiałów. Praktycznie nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Dzięki nim można w zdrowy i gustowny sposób wyposażyć cały dom lub mieszkanie.

Miejsce warte odwiedzenia – salon mebli stylowych w Jarosławiu.

Bogatą kolekcję mebli amerykańskich prezentujemy na liczącej ok. 2000 m² ekspozycji w salonie firmowym w Jarosławiu. Warto nas odwiedzić i przekonać się, jak niesamowite wrażenie robi kontakt z tymi przepięknymi, stylowymi produktami. Większość modeli i dodatków takich jak: narożniki, sofy, kanapy, fotele, stoliki, krzesła, biurka, łóżka, szafki nocne i lampy posiadamy na stanie. Z reguły gwarantujemy krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia. Serdecznie zapraszamy, a my chętnie udzielimy wyczerpujących informacji na temat naszej oferty i ułatwimy dokonanie najlepszego wyboru.

Więcej o firmie Urban Sp. z o.o. »

Royalty